Ponúkame možnosť prenájmu príjemných priestorov v kaviarni, na 1. a 2. poschodí na účely rodinných osláv, školení, workshopov či prednášok. Priestor Vám radi pripravíme či vyzdobíme a v prípade potreby zapožičiame riad alebo techniku (projektor, plátno, flipchart, ozvučenie).  K dispoziíci je WIFI pripojenie a 1 parkovacie miesto vo dvore pre školiteľa/ 1 auto zadarmo (priamo pred budovou je platené parkovisko s veľkou kapacitou).

Cenník a podmienky zasielame na základe objednávky.
Možnosť prehliadky priestorov.  
Vyhradzujeme si právo neprijať objednávku.

Môžete nás kontaktovať emailom: kontakt.kusnierikova@gmail.com alebo telefonicky: 0907 079 142 (riaditeľka – Jana Kušnieriková).


KLUBOVŇA na 1.poschodí:

 – kapacita max. 40 osôb,
– k dispozícií stoly, stoličky,
– WIFI pripojenie, 
– flipchart, fixky,
samostatné toalety,
– iné podľa požiadaviek.KLUBOVŇA na 2.poschodí: kapacita 50 až 70 osôb, k dispozicií stoly, stoličky, gauče, WIFI pripojenie, flipchart s fixkami, klimatizácia, ping-pongový stôl s príslušenstvom, klačetový stôl s príslušenstvom, samostatné toalety, iné podľa požiadaviek. 
KAVIAREŇ:

– kapacita na sedenie: 20 – 30 osôb, 
– možnosť občerstvenie za úhradu,
– zapožičanie riadov, 
-profesionálna obsluha,
– možnosť výzdoby priestoru, 
– oddelené miestnosti (možnosť súkromia), 
– WIFI pripojenie, 
– detský kútik,
– samostatné toalety,
– iné podľa požiadaviek. LETNÁ VONKAJŠIA TERASA: kapacita na sedenie 25 – 35 osôb (bez stolov až 100 osôb), detský kútik, lezecká stena, profesionálna obsluha, príjemné posedenie v tieni, pódium na vystúpenia a iné podľa požiadaviek. 


Categories: Uncategorized

0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *