Aktuálna dobrovoľnícka ponuka:
WEB MAJSTER

Ak ťa baví programovanie, alebo rád upravuješ a spravuješ webové stránky tak, aby boli prehľadné, svieže a moderné, táto ponuka je práve pre teba. Je však potrebné, aby si už mal za sebou nejaké tie  základy  vo web dizajne. Neboj sa, zaučíme ťa a zasvätíme do tvoje práce. 

Náplň práce
– dizajn webovej stránky, na ktorej práve si (budeš pokračovať v rozbehnutej práci nášho dobrovoľníka Jakub, ktorý ti odovzdá všetky podklady a informácie) 
– dopĺňanie článkov podľa pokynov a podkladov od riaditeľky,
– vytváranie nových funkcií (napr. darcovské tlačítko – rýchla možnosť, ako poslať finančný dar 

Koľko času ti to zaberie:
– cca 3 – 5 hod do týždňa pri začiatočných úpravách webu, potom už len podľa potreby (dopĺňanie článkov a fotiek ti zaberie pár minút) 

Čo za to:
– dobrý pocit z tvojej dobrovoľníckej práce,
– nové skúsenosti,
– práca v tíme kontaktcafe,
–  zľavy v kaviarni a na lezeckej stene 🙂 

Môžeš sa hlásiť pani riaditeľke Janke – 0907 079 142.  

Staň sa súčasťou tímu dobrovoľníkov KONTAKT – Mládežníckeho centra. Ponúkame ti možnosť zapojiť sa do oblasti, ktorú si sám vyberieš– práca v kaviarni, pomoc pri párty a podujatiach, pomoc pri opravách a manuálnych prácach, inštruktor na umelej lezeckej stene. alebo sleduj voľné pracovné ponuky. Ak však máš tvorivého ducha a chceš niečo ponúknuť ty sám, určite sa nám ozvi! Môžete nás kontaktovať emailom: kontakt.kusnierikova@gmail.com alebo telefonicky: 0907 079 142.

Categories: Uncategorized

0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *